Homo nebo hetero... není to jedno?

8. června 2017 v 17:33 |  Co na srdci...
Sem tam se k mým uším dostane problematika homosexuality a názory na ni. A mohu vám říct, že mě to většinou akorát pěkně naštve.


Mně totiž řešení toho, že je někdo gay, připadá stejně absurdní, jako kdybychom měli řešit, že tamten člověk má hnědé vlasy. Jak by to asi vypadalo??

Hrozné, trestuhodné, pojďme si na něj proto ukazovat prstem. Nebo lépe - pojďme jej za to odsoudit! Co na tom, že se už takový narodil! Pche, to nikoho vůbec nezajímá, podstatné je, že nám to přijde nenormální (a nechutné!), protože většina nás je blonďatých. Takže...!
A co teprve kdybychom takovou brunetku na veřejnosti viděli držíce se za ruku s další brunetou... Fuj! A kdyby si tento pár chtěl adoptovat dítě? Zakázaná otázka! O tom nelze vůbec diskutovat! Existuje tady totiž možnost, že by se adoptované blonďaté dítě mohlo "infikovat" a jeho vlasy by mohly zhnědnout. Neakceptovatelné! Pojďme to zákony zakázat. Navíc, brunetky by nejspíš ani nebyly schopny blonďaté dítě vychovávat. Ta představa je zkrátka směšná! Brunetky jsou prostě méněcennější než blondýny...Tak. Nepřijde vám to směšné? Právě takhle směšná mi přijde i rozmluva o homosexuálech. Jsou to stejní lidé jako heterosexuálové.

Označení heterosexuálové a homosexuálové bychom měli brát pouze jako objektivní a neutrální označení (rozlišení) faktického stavu - tedy, že někteří jsou přitahováni lidmi stejného pohlaví, zatímco jiní lidmi opačného pohlaví.
Koneckonců stejným způsobem rozlišujeme třeba ženy a muže. Taky z toho neděláme drama. Prostě to tak je a tečka. Příroda to tak chtěla, tak bychom to měli akceptovat. Taky přece nezesměšňujeme a neodsuzujeme kopretinu jenom proto, že to není astra...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama